Strona w przebudowie, zapraszamy wkrótce

15%

   

   Najwyższa jakość, elastyczność w działaniu, zaangażowanie. Tak w kilku słowach można określić sposób w jaki świadczymy usługi dla naszych klientów. Firma specjalizuję się w kompleksowych rozwiązaniach logistycznych zarówno dla firm małych, rodzinnych jak również dla dużych koncernów międzynarodowych o bardzo zróżnicowych potrzebach.
   Współpraca oparta na partnerskich zasadach pozwala na gruntowne poznanie potrzeb i wymagań kontrahenta. Dla każdego z nich przygotowujemy rozwiązania „szyte na miarę”, co sprawia, że doskonała obsługa idzie w parze z optymalizacją kosztów.
   Szerokie spectrum działania, doświadczona kadra, nowoczesne, stale modernizowane zaplecze technologiczne oraz know-how sprawia, że jesteśmy pewnym partnerem w procesie logistycznym oraz usługach temu towarzyszących co pozwala naszym klientom na bezpieczne planowanie swojego biznesu.
   

   Żadna reklama zewnętrzna nie jest w stanie oddać w stu procentach wartości firmy, w związku z czym poza zapoznaniem się  z naszym serwisem zachęcam do kontaktu bezpośredniego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Z transportowym pozdrowieniem
Michał Kaczmarczyk
Właściciel

   Transport drogowy obejmuje swoim zasięgiem wszystkie kraje Unii Europejskiej, oraz Rosję, Białoruś, Ukrainę, Kazachstan, Szwajcarię i Turcję. Tabor spełnia najnowsze wymagania europejskie pod względem technicznym i ekologicznym (normy EURO 5).  Posiadamy świadectwa celne, upoważniające do stosowania zamknięć celnych pod osłoną karnetu TIR.  Każdy zestaw jest monitorowany przez system GPS co pozwala na bieżące raportowanie klientowi, na jakim etapie jest jego przesyłka. Każda przesyłka jest objęta ubezpieczeniem OC spedytora na sumę 150000 USD.  W przypadku wyższej wartości towaru istnieje możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia cargo do pełnej wartości ładunku.

   Firma specjalizuje się  w transporcie ponadgabarytowym.  Doświadczenie, wyszkolona kadra oraz nowoczesny sprzęt gwarantują bezpieczny i  bezproblemowy transport.  Zdobyte doświadczenie pozwala na kompleksowość  wykonania usługi czyli: transport, organizacja załadunku i rozładunku,  organizacja zezwoleń na przejazd ponadnormatywny,  pilotaż cywilny i policyjny, ekspertyzy i objazdy trasy, Przewozimy konstrukcje stalowe, maszyny budowlane, zbiorniki, kombajny, transformatory, dźwigi o przekroczonych parametrach tonażu itp. W przypadku maszyn oraz innych rzeczy o znacznej wartości, lub  przypadku gdy niemożliwe jest zabezpieczenie na czas transportu plandeką narzutową świadczymy usługi transportu tzw. plandekami poszerzanymi. Pozwalają one na transport ładunków o przekroczonej skrajni pod stałą plandeką co zapewnia, że towar dotrze do odbiorcy w stanie nienaruszonym, czysty i suchy. Ścisła współpraca z producentami sprzętu pozwala nam na chwilę obecną przewozić pod stałą plandeką elementy do szerokości 4,5 m i wysokości 3,5 m.